Nasza oferta

Gotowanie jest coraz bardziej na czasie!
Lubicie gotować dla rodziny lub przyjaciół, śledzicie programy kulinarne, i chcielibyście nabyć nowe umiejętności w kuchni? Jesteście otwarci na świat a przez to na nowe smaki? Poszukujecie oryginalnych form rozrywki i aktywnego spędzania wolnego czasu? Jeśli odpowiedź brzmi tak to jest to oferta dla Was!
Kierujemy ją zarówno do rodzin czy grup przyjaciół lub stowarzyszeń.
Zorganizujemy pokaz kulinarny angażujący uczestników do gotowania połączony z konkursami, przekazaniem sztuczek kulinarnych w prosty i zrozumiały sposób, tak aby wszyscy bawili się w gotowanie. W nietypowy sposób uatrakcyjnimy imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, rocznice czy wieczory panieńskie.
Mamy dla Was jeszcze coś wyjątkowego: Uczymy języków przez gotowanie! Język hiszpański i portugalski - to nasza specjalność!
Skontaktujcie się z nami, a przekonacie się, że kuchnia może być zabawą i świetną przygodą! Że to cały wielki i nieodkryty świat zapachów, smaków i aromatów.
Być może dzięki nam odkryjecie w sobie nową pasję?

flaga euro LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. „Mobilny Szef Kuchni” mająca na celu rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy Wąwolnica poprzez utworzenie nowej działalności gospodarczej i stworzenie nowego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zadanie realizowane jest w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”

Bravo Chef! All Rights Reserved.