Nasza oferta

Warsztaty integracyjne

Gotujemy - integrujemy!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ceniących oryginalne i atrakcyjne przyjęcia, z dobrą kuchnią i możliwością bezpośredniego uczestnictwa w przygotowywaniu imprezy. Zabawa w gotowanie to doskonały sposób na integrację zespołu oraz rozwój umiejętności pracy w grupie. Nasz potencjał organizacyjny umożliwia przeprowadzenie warsztatów i pokazów gotowania we wskazanych przez Was lokalizacjach. Warsztaty kierujemy zarówno do szeregowych pracowników jak i kadry zarządzającej. Pomożemy zbudować Wam zgrany zespół gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.

Kolacje biznesowe

Nasza oferta dla firm obejmuje również organizację biznesowych kolacji degustacyjnych, które z pewnością będą przyjemnym zwieńczeniem każdego wydarzenia firmowego czy konferencji.
To doskonała propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów, poszukujących innowacyjnych i spersonalizowanych propozycji na spotkanie firmowe.

flaga euro LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. „Mobilny Szef Kuchni” mająca na celu rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy Wąwolnica poprzez utworzenie nowej działalności gospodarczej i stworzenie nowego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zadanie realizowane jest w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”

Bravo Chef! All Rights Reserved.